سبک زندگی

روسری و شال چه رنگی بخریم؟

به طور کلی بعضی از رنگ ها هستند کە نسبت بە رنگ های دیگر بیشتر بە تن شما می نشیند و هنگامی کە این رنگ ها را می پوشید، زیبا تر و خوش پوش تر بە نظر می رسید.

قبل از اینکه روسری تازه را بخرید، پیشنهاد میکنیم حتما این نکات جالب را بخوانید و رنگ هایی کە شما را زیباتر نشان می دهندرابشناسید.

چگونه بفهمم کدام رنگ ها برای من مناسب ترند؟

مهمترین موضوع برای انتخاب مناسب ترین رنگ، توجه به رنگ پوست است. تصور کنید کە از یک روسری خوشتان آمده است و آن روسری دارای چند رنگ متفاوت است، شما از دو یا سه رنگ آن خوشتان می آید اما نمی دانید از بین این چند رنگ کدام را انتخاب کنید؟ در این شرایط چه باید کرد؟ حتماً روسری مورد نظر را با رنگ های مختلف در زیر صورت خود بگیرید، به اثری کە رنگ مورد نظرتان بر روی صورت شما می گذارد دقت کنید و دقت کنید که آیا رنگ صورت شما را باز می کند یا اینکه رنگ صورتتان را تیره تر می کند. همه می دانیم رنگی کە انتخاب می کنیم باید بە نحوی باشد کە پوست صورتمان را باز و روشن کند.

اگر رنگ صورت تیره شد، حالت و فرم چشم ها عوض شد، یا اینکه موج خستگی یا تیره گی روی صورت مشاهده شد،…… بهتر است رنگ دیگری را انتخاب کنید .

رنگ پوست تاثیر بسزایی در انتخاب رنگ ها دارد اما هیچگاه رنگ موها را نباید در این انتخاب فراموش کرد. وقتی کە رنگ موهایتان مشکی بود یک رنگ خاص مناسب شما بود اما حالا کە رنگ موهایتان تغییر کرده، باید به سراغ رنگ دیگری بروید تا مناسب با فرم صورت شما باشد.

میدانیم که رنگ موی طبیعی کە خداوند بە انسان ها هدیه کرده است آن رنگ مناسب ترین و بهترین رنگ می باشد.

حالا برای تشخیص مناسب ترین رنگ روسری به سه عاملی کە در زیر توضیح می دهیم دقت کنید

رنگ پوست صورت
رنگ ذاتی مو
رنگ چشم
دقت کنید تا بتوانید بە این موضوع پی ببرید و رنگ مناسب را انتخاب کنید. ترکیب سه عامل گفته شده راهی مناسب است و شما را در انتخاب بهترین رنگ یاری می دهد .

حالا کمی هم رنگ موهای خاص را با هم بررسی می کنیم تا ببینیم چه رنگ هایی مناسب این موها هستند. چه رنگ هایی برای اشخاصی کە دارای رنگ موهای خاکستری هستند مناسب تر است؟ اگر می خواهید اشخاص بسیاری جذب شما شوند و توجه بیشتری را جلب کنید پیشنهاد می کنیم کە روسری هایی بارنگ های سرد ، آرام و ملایم برسرکنید . رنگ های سرد و تند را نپوشید بهتر است رنگ های سرد و ملایم را بپوشید تا با رنگ موی شما هارمونی و تطبیق بیشتری داشته باشند تا شما را زیباتر نشان دهند.

اگر رنگ موهایتان کمی روشن تر از خاکستری است، دیگر رنگ های سرد را بە شما پیش نهاد نمی کنیم، بر عکس رنگ های پر رنگ و گرم را بە شما پیش نهاد می کنیم .

افرادی که موهایی با رنگ مسی دارند باید از چه رنگ هایی استفاده کنند؟

شما نباید رنگ های سرد و ملایم را بپوشید بلکه بایدروسری هایی را کە انتخاب می کنید از جمله رنگ های گرم و تند باشند. رنگ هایی مثل بنفش ، قرمز هایی کە کمی تیره باشند بە شما جلوه ی خوبی را خواهند بخشید . رنگ های کە در این ردیف قرار می گیرند را نیز می توانید انتخاب کنید . رنگهایی مثل سبز های لجنی ، زرد پر رنگ ، نارنجی های آتشین و… شما با پوشیدن این رنگ ها زیباتر و شیک تر جلوه خواهید کرد .

دیدگاهتان را بنویسید