پرفروش ترین ها

پرفروش ترین های شال و روسری در پاییز 1400 را بشناسید

پرفروش ترین های شال و روسری

 

همانطوری که می دانید خرید شال و روسری همیشه ظرافت خاصی داشته و همواره باید با دقت انجام شود. در این بین، داشتن حوصله کافی و همچنین داشتن دانش در مورد انواع پارچه، در کنار کمی خوش ذوقی باعث می شود که خرید های خوبی را در فروشگاه های اینترنتی شال و روسری تجربه کنید.

 

تیما اسکارف، به عنوان یکی از فروشگاه های شال و روسری، در این گزارش، پرفروش ترین محصولات پاییزه خود را معرفی می کند. لازم به ذکر است که این آمار از ابتدای مهرماه تا نیمه اول دی ماه بوده است و در آن، مدل های زیر، بیشترین تعداد خرید را بین مشتریان دارا بوده اند.

 

 

 

3 روسری پر فروش تیما اسکارف در پاییز

 

طرح آرامش

پرفروش ترین محصول پاییزه روسری، اختصاص به این طرح زیبا دارد. استقبال خریداران گرامی از این طرح، و ترکیب رنگی و تم پیازی و رنگ پاستیلی، در نوع جالب توجه بود.

 

این محصول را از اینجا می توانید بررسی کنید.

 

 

طرح ماندالا

دومین روسری پرفروش پاییزه در فروشگاه شال و روسری تیما، به طرح ماندالا اختصاص دارد. این طرح بیشتر مورد توسط افراد بزرگسال بوده و بین افرادی که معمولا مانتو های با رنگ تیره تر می پوشند، محبوبیت داشته است.

این محصول را از اینجا می توانید بررسی کنید.

 

 

 

طرح آمالفی

همانطوری که می دانید، جزیره آمالفی یکی از زیباترین جزایر دنیا در جنوب ایتالیاست. حالا آمالفی به چی مشهوره؟ به لیمو های زیبایش. طرح آمالفی تیما اسکارف نه تنها رکورد فروش تابستان را دارا بود که در فصل پاییز نیز در رده سوم پرفروش ترین روسری های فروشگاه اینترنتی شال و روسری تیما قرار گرفت.

این محصول را از اینجا می توانید بررسی کنید.

 

 

 

 

3 شال پر فروش تیما اسکارف در پاییز

 

طرح اصفهان

شال طرح اصفهان تیما یکی از شال های شیک و بسیار پرتقاضا در فروشگاه تیما بوده است. این طرح هم رکورددار فروش تابستان بوده و هم در پاییز در رتبه اول ایستاده است. طرح های زیبای آبی رنگ این شال، همواره موردعلاقه لوکس پسندان و جوانان بوده است. چنانچه دنبال خرید شال شیک می گردید، این محصول پر تقاضا برای شماست.

این محصول را از اینجا می توانید بررسی کنید.

 

 

طرح رویا

طرح رویا، یکی از متنوع ترین رنگ بندی های جالب را در بین شال ها داراست. این شال که مدل روسری آن نیز موجود است، به دلیل تنوع رنگ هایش، قابلیت ست شدن با انواع لباس ها را داست و همین موضوع، از چشم خریداران پنهان نمانده است و باعث شده که این طرح، در رده دوم پرفروش ترین شال های پاییز قرار بگیرد.

این محصول را از اینجا می توانید بررسی کنید.

 

 

طرح رها

رده سوم پرفروش ترین شال های پاییزه به طرح رها می رسد. این طرح برای افرادی که معمولا مانتو و یا لباس های روشن استفاده می کنند، استفاده فراوانی دارد و فروشگاه اینترنتی شال و روسری تیما، با داشتن تیمی حرفه ایی و مجرب، از بهترین پارچه های موجود در بازار، محصولی با کیفیت را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد.

این محصول را از اینجا می توانید بررسی کنید.

 

 

 

 

 

4 دیدگاه در “پرفروش ترین های شال و روسری در پاییز 1400 را بشناسید

 1. setarehvafsclothing گفت:

  من از طرح آمالفی و رویا خوشم اومد! جالب بود

  1. aliabbasiheidarloo گفت:

   درود بر شما

   خوشحالیم که مورد پسند شما واقع شده

   تیما اسکارف

 2. dina.rezaei گفت:

  با مانتو لیمویی و مانتو قهوه ایی کدوم مدل هاتون خوشگل میشه؟

  1. admin گفت:

   با مانتو لیمویی، شال آمالفی رو چک کنین که پرطرفداره

دیدگاهتان را بنویسید